Wydawnictwo WIP

wydawnictwo wip

Wydawnictwo WIP, czyli rozwijając skrót: Wiedza i Praktyka, istnieje na rynku od 1997 roku. Jego pierwszą wydaną publikacją był „Poradnik Podatnika”, który cieszył się bardzo dużą popularnością. Sprawiło to, że zaczęto wydawać kolejne poradniki, by móc dzielić się profesjonalną wiedzą z szerokim gronem odbiorców. Kolejne publikacje dotyczyły prawa pracy oraz podatku VAT. Także i po nie sięgnęło duże grono odbiorców, których pozytywne opinie sprawiły, że wydawnictwo zaczęło planować kolejne publikacje. Także i tematyka publikacji znacząco się rozwinęła.

Rozwój wydawnictwa WIP

Pozytywne opinie na temat WIP powodowały ogromny rozwój tego wydawnictwa. Zaczęto wydawać publikacje z tematyki kadr, płac czy ubezpieczeń społecznych. Zaplanowano także książki dla dyrektorów szkół czy przedszkoli, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. W kręgu tematyki publikacji WIP nie zabrakło również zagadnień takich jak BHP, ochrona środowiska, zamówienia publiczne czy ochrona zdrowia. Sprawiło to, że wydawnictwo WIP mogło i dalej trafia do bardzo szerokiego grona odbiorców związanych z różnymi dziedzinami w zakresie swojej kariery zawodowej.

 

Misa wydawnictwa WIP

Wydawnictwo WIP powstało, aby wspierać fachowców, ludzi zarządzających firmami czy właścicieli w ich rozwoju zawodowym i osobistym. WIP dostarcza tylko wysokiej jakości treści branżowe, dzięki którym możliwe jest czerpanie jak największej ilości wiedzy. Odbiorcami treści jest szeroki przekrój ludzi, jednak łączy ich jedno – chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. Wydawnictwo WIP wykorzystuje zarówno tradycyjne metody przekazywania swoich treści (książki, publikacje papierowe, miesięczniki), ale także stawia na nowe rozwiązania – portale czy nawet filmy video, co bardzo doceniają jego odbiorcy.

 

Opinie na temat WIP

Wydawnictwo WIP od lat cieszy się dużą popularnością na rynku. Opinie na temat wydawnictwa WIP mówią same za siebie. Wierne grono odbiorców podkreśla, że publikacje WIP poruszają często trudną i wyspecjalizowaną tematykę w prosty i przystępny sposób. WIP mówiąc o zagadnieniach trudnych stara się używać języka zrozumiałego dla przeciętnego odbiorcy. Pokazuje to wyraźnie, że wydawnictwo WIP stara się dotrzeć do jak największej ilości osób, które w przyszłości mogą stać się jego wiernymi odbiorcami.

One thought on “Wydawnictwo WIP”

  1. Witam,
    Prenumeruję publikacje wydawnictwa WIP od 6 miesięcyy. Prowadzę firmę i pracuję praktycznie od rana do wieczora. Nie miałbym czasu na wyszukianie pomysłów i informacji które realnie mogłyby mi pomóc lepiej prowadzić firmę a dzięki WIP mam to podane w pigułce. Jestem bardzo zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *